Zde uvádím pár zpětných vazeb od klientů, jak mi byly zaslány na můj e-mail, nijak jsem do nich nezasahovala. Děkuji všem, za jejich čas a neskutečnou odvahu, se kterou se podělili o své zážitky a zkušenosti. 


S Evčou se znám v podstatě odmala, i když jsme se spolu vlastně nikdy moc nebavili. O to víc by mě nikdy nenapadlo, že mi jednou v životě tolik pomůže ..... Už asi 4 roky jsem bojoval za svobodu v ukrutně nudném zaměstnání. No, popravdě jsem bojoval sám se sebou, se svými nastaveními, bolestmi a bloky, a to mě drželo v té nudné práci. Absolutně jsem ale netušil, co jiného bych dělal. Do vnitřního světa jsem se dostal jedním výkladem horoskopu, a pak to pokračovalo velice dobrodružnou cestou, hlubokou introspekcí, až při každoročním přání krásných vánočních svátků sousedům, jsem se Evě podíval do očí a věděl jsem, že mi ohromně pomůže. A ona, že prý už to o mně ví 3 roky, ale že čekala, až uzraju. Vyprávět to celé dopodrobna, je z toho námět na román....... Jak jsem se nořil hlouběji do svých stínů, spíše emociálního bahna, kam světlo naděje už skoro neproniklo, Eva mi byla nenahraditelnou oporou. S neuvěřitelnou trpělivostí mě prováděla po mém sklepení a pomáhala mi od psychických bolestí, kdy se mi převážnou část života motaly myšlenky hlavně kolem smrti. Byly to zcela zásadní a rozhodující roky v mém životě. Do toho jsem  chodil ještě k jedné mimořádné dámě, která na věc pohlížela zase z jiného úhlu a společnými silami se nám povedlo přemoct temnotu ve mně a opustit sžírající zaměstnání a vylétnout na svobodu do nejistoty. Když to hodně zkrátím, všechno dobře dopadlo, a teď po dohromady asi 11 letech bojů, už nechodím do práce, ale chodím si hrát se skvělou partou dřevorubců a jsem šťastný. Výkyvy u citlivého člověka jsou sice pořád, ale už ve snesitelném rozmezí. Eva mi potom pomohla ještě i zadarmo, když jsem na svobodě přišel o všechny naspořené peníze a podnikal neúspěšné pokusy při hledání svého pokladu - seberealizace. Slovy tu vděčnost Evi vyjádřit neumím ........... 

Martin


S Evou Červenou spolupracuji již 1,5 roku. Na její práci oceňuji naprostou zodpovědnost a ochotu zodpovědět jakoukoliv otázku, která s procesem léčby souvisí. Dokáže vše vysvětlit mé analytické mysli dostatečně logicky a zároveň tak, že mi rozšiřuje pohled na svět a porozumění. Díky naší spolupráci jsem si popracovala s několika zásadními traumaty, která mi dlouhodobě v životě "nedělala dobře". A také se mnohému naučila. Jsem za naší spolupráci velmi vděčná.                                                                                                              Magda 


Paní Červená mi pomohla najít cestu z mého bludného kruhu trápení. Věděla jsem, že něco "ve mně" je špatně, a že "něco" musím u sebe změnit, ale nevěděla jsem kudy vede pomyslná cesta z bludného kruhu. Hledala jsem pomoc u různých kartářek i formou oficiálních terapií, ale nic nepomáhalo a moje zoufalství narůstalo a s ním i pocit frustrace a ztráty naděje. Díky paní Červené jsem odkryla své trauma, které  mi dosud bránilo navazovat vztahy, jaké jsem si v životě přála mít. Jak osvobozující (!!!!), když se "najednou" začnou dít změny ......., a to je teprve začátek :-) Cesta do hlubin duše je trnitá a nesnadná, ale současně zvládnutelná za velké podpory  průvodce na Vaší cestě, kterým se pro mě stala paní Červená, a za to jsem velmi vděčná. Konečně jem potkala terapeutku, která mi pomáhá ke skutečné změně v životě.  

Petra P.


Eva Červená je neskutečná osobnost. Tato bytost mi v mnohém změnila život a ukázala mi, že životním situacím se dá vždy čelit a najít tu správnou cestu, po které naše duše touží. Evu bych přirovnala ke spirituálnímu, duševnímu lékaři, který je tu vždy pro mě s otevřenou myslí, pochopením a profesionálním vedením k dosažení mých cílů. Velice si vážím toho, že jsem tuto vzácnou osobu měla možnost poznat. Spolupráce s Evou mi v mnoha situacích otevřela oči, pročistila mysl a dovedla mě k sebepoznání. Tímto jí ze srdce děkuji. :-)

Iveta 


Kdo je paní Eva Červená? Především je to vzácný člověk, který dokáže pomáhat druhým. Patřím k těm lidem, kteří se vždy snaží vše vyřešit vlastními silami a málokdy si řeknou o pomoc. Životní události i moje vlastní nastavení mě dohnaly až tak daleko, že jsem se ocitla ve stejné pozici jako křeček v kolečku. Bez možnosti zastavit se, nabrat dech. Tělo se časem začalo zákonitě bránit a objevily se první psychické potíže: neklid, úzkost, strach i občasný nezvladatelný třes. Tehdy mi dcera doporučila, že by nebylo špatné se poradit s paní Evou. Zprvu jsem o tom nechtěla ani slyšet. Já přece všechno zvládnu sama. Nakonec jsem se ale odhodlala a u paní Evy si domluvila první sezení. Byla jsem překvapená, jak moc mi byla schopná tato paní pomoci. Časem se moje psychika zklidnila a já jsem i zvolnila životní tempo. S paní Evou jsem v kontaktu asi dva roky a můj život se v mnohém obrátil k lepšímu. Stresové situace zvládám daleko lépe a naučila jsem se poslouchat své já. Velice si vážím také toho, že v náhlých krizových situacích mohu paní Evě zavolat a ona udělá maximum pro to, aby se daná situace zdárně vyřešila. Ještě jednou velké DÍKY! Konzultaci s paní Evou mohu všem jen doporučit.

Olga


Eva Červená je opravdový profesionál ve svém oboru. Techniky, které používá má sama zvládnuté velmi dobře, každé sezení je tak velmi prospěšné. Za skoro 6 let, po které s Evou spolupracuji, cítím znatelný pokrok v oblastech, které jsme spolu zpracovávali, a to jak z osobního života, vztahů s rodinou, partnerských vztahů, podnikání a kariérní směřování tak i z oblasti fyzického zdraví a psychické pohody. Postupně jsem díky Evě zpracoval některá svá traumata, a to jak z dětství, tak z toxického partnerského vztahu. Naučil jsem se důvěřovat sám sobě a používat vnitřní intuici. Sám na sobě cítím, že se stávám postupně sebevědomějším. Spolupráci s Evou bych vřele doporučil každému, kdo na sobě chce zapracovat a posunout se dále, mít v životě jasno a zpracovat své traumatické události tak, aby ho v životě neovlivňovaly špatným směrem. I po 6 letech terapií se k Evě stále vracím a vidím, že je stále na čem pracovat. 

Lukáš


Všechna práva vyhrazena Eva Červená, šíření obsahu zakázáno.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!